Oferta
Wybierz producenta
Kontakt

Rowery Giant - Korba
Warszawa, Ochota


ul. Białobrzeska 13
tel. 22 823 49 91
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 11-18
sobota 10-15

Wdniu 20.11.2020

PIĄTEK Sklep czynny

do go godz. 12.30

 


 
Rowery Giant - Korba
Warszawa, Wilanów


Al. Wilanowska 9A
tel. 22 402 03 30
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 10-17
sobota 11-14

 

 
AIR FLOW VENTS - Otwory wentylacyjne w kaskach ALPINA zapobiegają gromadzeniu się ciepła wewnątrz kasku i zapewniają przyjemne chłodzenie w gorące dni.
FLY NET - Aby chronić głowę użytkownika od owadów, otwory z przodu kasków ALPINA wyposażone są w specjalną siatkę FLY NET powstrzymującą intruzy przed przeniknięciem pod skorupę kasku.
ANTIBACTERIAL INTERIOR - Wkładki niektórych kasków ALPINA wykonane są z materiału nowej generacji. Wyściółka ta skutecznie zmniejsza ilość bakterii i tym samym zapobiega powstawaniu zapachów powodowanych poceniem się.
SHIELD PROTECT - Zdejmowany, ruchomy daszek w kaskach ALPINA chroni twarz zarówno przed błotem jak i promieniowaniem słonecznym.
EDGE PROTECT to sposób wykończenia dolnej krawędzi kasków ALPINA z zastosowaniem technologii In-Mold. To bardzo ważny element bezpieczeństwa w przypadku upadku na bok i zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem pianki EPS (skorupy kasku).
ERGOMATIC - Waszystkie kaski ALPINA są wyposażone w ergonomiczne klamry służące do zapięcia pod brodą. Funkcja automatycznej blokady na kilku poziomach z obrotowym zamknięciem może być obsługiwana jedną ręką i nie otworzy się samoistnie w razie upadku. Zgodnie z wymogami, ERGOMATIC gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla każdego użytkownika: łatwo poluzować paski podczas podjazdu pod górę i szybko je zablokować podczas zjazdu. Dodatkowo, aby zwiększyć komfort noszenia, wolne końce pasków zostały spięte miękką tkaniną.
Y-CLIP - zatrzask ten łączy dwie taśmy kasku ALPINA i blokuje je razem poniżej uszu. Łatwość otwierania i zamykania sprawia, że dostosowanie do osobistych wymagań jest dziecinnie proste.
CUSTOM FIT SYSTEM - Pozwala on na pochylenie kasku w trzech pozycjach,a tym samym umożliwia doskonałe dopasowanie do kształtu potylicy użytkownika.
RUN SYSTEM - Ten system regulacji ALPINA stał się klasykiem, ale jest stale optymalizowany. Za pomocą pokrętła regulacji komfortu, kask może być optymalnie dostosowany do każdego rozmiaru głowy w ciągu kilku sekund, przy użyciu tylko jednej ręki.
CERAMIC SHELL - to nazwa zewnętrznej powłoki wszystkich kasków ALPINA produkowanych w technologii In-Mold. To lekkie i cienkie tworzywo jest nie tylko niezwykle odporne na uszkodzenia i zadrapania, ale także odporne na UV oraz posiada właściwości antystatyczne.
HI-EPS oznacza wysokorozciągliwy polistyren. Wewnętrzna skorupa kasków ALPINA, które produkowane są z zastosowaniem technologii In-Mold jest wykonana z HI-EPS. Pochłania siły działające na niego podczas upadku aby zapewnić użytkownikowi możliwie najwyższy stopień ochrony. HI-EPS jest materiałem o szczególnie małych porach. Składa się z niezliczonych, mikroskopijnych kieszonek powietrznych i to właśnie one zapewniają działanie ochronne. Ponadto, HI-EPS nie nasiąka wodą.
IN - MOLD - to proces, który scala piankę wewnętrzną z zewnętrzną powłoką kasku ALPINA pod znacznym ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Rezultatem jest całkowite połączenie warstw i niezwykle stabilna konstrukcja kasku o niewielkiej wadze. Z kaskiem In-Mold, ochrona przed siłami mechanicznymi, np. takimi jak te generowane przez upadek na ostry obiekt, jest znacznie większa niż w kaskach zbudowanych w innej technologii.
MONOCOQUE TEC - wykorzystuje ochronny potencjał całej powłoki kasku MULTI In-Mold. Wnętrze z karbonu zapewnia kaskom wyjątkową sztywność i wytrzymałość a tym samym oferuje maksymalną ochronę przed wszelkiego rodzaju uderzeniami.
 
Projekt & cms: www.zstudio.pl