Oferta
Wybierz producenta
Kontakt

Rowery Giant - Korba
Warszawa, Ochota


ul. Białobrzeska 13
tel. 22 823 49 91
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 11-18
sobota 10-15

Wdniu 20.11.2020

PIĄTEK Sklep czynny

do go godz. 12.30

 


 
Rowery Giant - Korba
Warszawa, Wilanów


Al. Wilanowska 9A
tel. 22 402 03 30
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 10-17
sobota 11-14

 

 
Technologie Topeak

Parę lat temu rozpoczęliśmy misję poszerzania oferty akcesoriów, które uczyniłyby kolarstwo bardziej wydajnym oraz sprawiającym więcej przyjemności.
Kiedy nadeszła pora projektowania bagażników i toreb przeznaczonych na jednodniowe wyprawy, nasi inżynierowie zatrzymali się na moment i bacznie obserwowali w jaki sposób rowerzyści przewożą potrzebne im rzeczy. Zobaczyli gumowe sznury napięte do granic swej wytrzymałości, zgniatające pieczołowicie przygotowany prowiant na drogę a także przedziwne torby podczepione taśmami pod siodłem, szorujące po tylnej oponie. Zobaczyli też rowerzystów próbujących walczyć z tymi niedoskonałymi wynalazkami by uchronić bagaż przed zrujnowaniem.
Nasi projektanci wpadli na pomysł, który można nazwać tylko w jeden sposób: „czysty geniusz”.
System ten jest oparty na płycie nośnej z szyną oraz torbie ze specjalną podstawą. Kiedy przyjdzie pora na zamontowanie twojej torby po prostu wsuń ją na bagażnik i zatrzaśnij blokadę.... twój bagaż jest bezpieczny i gotowy do drogi. Jeśli chcesz zdjąć swój bagaż to po prostu zwolnij żółtą blokadę i wysuń torbę.
Masz teraz swoje rzeczy w zasięgu ręki.
To takie proste!


QuickTrackTM
System QuickTrack jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem zapakowania twoich rzeczy na „pokład”. System ten składa się z opatentowanej szyny umieszczonej na bagażniku pasującej do specjalnej podstawy zamontowanej w torbach. Wsuń tylko torbę. Kiedy usłyszysz kliknięcie możesz być pewien, że cały twój bagaż jest bezpieczny. QuickTrackTM jest najbardziej eleganckim i bezpiecznym rozwiązaniem do przewożenia twoich rzeczy.

 
Projekt & cms: www.zstudio.pl