Oferta
Wybierz producenta
Kontakt

Rowery Giant - Korba
Warszawa, Ochota

ul. Białobrzeska 13
tel. 22 823 49 91
mapa dojazd


godziny otwarcia:

Sklep czynny po
wcześniejszym
umówieniu się na tel.

22 823 49 91

 
Rowery Giant - Korba
Warszawa, Wilanów

Al. Wilanowska 9A
tel. 22 402 03 30
mapa dojazd
 
godziny otwarcia:

Sklep otwierany po
wcześniejszym
umówieniu się na tel.

22 402 03 30
 
Technologie Topeak

Parę lat temu rozpoczęliśmy misję poszerzania oferty akcesoriów, które uczyniłyby kolarstwo bardziej wydajnym oraz sprawiającym więcej przyjemności.
Kiedy nadeszła pora projektowania bagażników i toreb przeznaczonych na jednodniowe wyprawy, nasi inżynierowie zatrzymali się na moment i bacznie obserwowali w jaki sposób rowerzyści przewożą potrzebne im rzeczy. Zobaczyli gumowe sznury napięte do granic swej wytrzymałości, zgniatające pieczołowicie przygotowany prowiant na drogę a także przedziwne torby podczepione taśmami pod siodłem, szorujące po tylnej oponie. Zobaczyli też rowerzystów próbujących walczyć z tymi niedoskonałymi wynalazkami by uchronić bagaż przed zrujnowaniem.
Nasi projektanci wpadli na pomysł, który można nazwać tylko w jeden sposób: „czysty geniusz”.
System ten jest oparty na płycie nośnej z szyną oraz torbie ze specjalną podstawą. Kiedy przyjdzie pora na zamontowanie twojej torby po prostu wsuń ją na bagażnik i zatrzaśnij blokadę.... twój bagaż jest bezpieczny i gotowy do drogi. Jeśli chcesz zdjąć swój bagaż to po prostu zwolnij żółtą blokadę i wysuń torbę.
Masz teraz swoje rzeczy w zasięgu ręki.
To takie proste!


QuickTrackTM
System QuickTrack jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem zapakowania twoich rzeczy na „pokład”. System ten składa się z opatentowanej szyny umieszczonej na bagażniku pasującej do specjalnej podstawy zamontowanej w torbach. Wsuń tylko torbę. Kiedy usłyszysz kliknięcie możesz być pewien, że cały twój bagaż jest bezpieczny. QuickTrackTM jest najbardziej eleganckim i bezpiecznym rozwiązaniem do przewożenia twoich rzeczy.

 
Projekt & cms: www.zstudio.pl