Oferta
Wybierz producenta
Kontakt

Rowery Giant - Korba
Warszawa, Ochota


ul. Białobrzeska 13
tel. 22 823 49 91
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 11-18
sobota 10-15

Wdniu 20.11.2020

PIĄTEK Sklep czynny

do go godz. 12.30

 


 
Rowery Giant - Korba
Warszawa, Wilanów


Al. Wilanowska 9A
tel. 22 402 03 30
mapa dojazd

godziny otwarcia:
pn - pt 10-17
sobota 11-14

 

 
Technologie Trelock
TREDUR
(od TRElock DURable) - opracowany przez inżynierów Trelock'a stop stalowy zoptymalizowanydo wymagań stawianych zabezpieczeniom. Spośród wielu rodzajów stopów stalowychwybierane są najwłaściwsze pod względem twardości, sprężystości i struktury wewnętrznejpo czym są poddawane sekwencji specjalnych procesów utwardzających. Linki, szekleczy zapięcia motocyklowe - wszystkie one dzięki TREDUR'owi są znacznie trudniejszedo pokonania przez złodzieja stosującego piły, nożyce dźwigniowe, młotki, łomy, zamrażaczei inne wyszukane narzędzia przestępstwa. TREDUR to wynik ponad stu lat doświadzczeńw projektowaniu i produkcji zabezpieczeń.

ARMADON
Opancerzenie ARMADON 360 to specjalna obudowa zamka chroniąca go przed atakiemz dowolnej strony nie tylko przez pospolitego, brutalnego złodziejaszka, ale i wykwalifikowanegozłodzieja posiadającego wiedzę i specjalistyczne narzędzia potrzebne do pokonywania zamków.Obudowa z niezwykle odpornego stopu jest tak precyzyjnie zintegrowana z zamkiem i linką,że nie ma miejsca na zastosowanie narzędzi.

PLC
(Precision Locking Cylinder) Symbol dotyczący bębenków o najwyższej precyzji wykonaniaa co za tym idzie najtrudniejszych do otwarcia bez użycia odpowiedniego klucza. Wkładkaposiada pięć zapadek lub pierścieni blokujących, zabezpieczonych przed podbiciem zamkai z zabezpieczeniem przed rozwierceniem.

POZIOMY ZABEZPIECZEŃ
6 - Maksymalne zabezpieczenie przeciw profesjonalnym złodziejom
5 - Wysokie zabezpieczenie przeciw profesjonalnym złodziejom
4 - Zabezpieczenie przeciw profesjonalnym złodziejom
3 - Maksymalne zabezpieczenie przeciw rabusiom
2 - Wysokie zabezpieczenie przeciw rabusiom
1 - Zabezpieczenie przeciw rabusiom
 
Projekt & cms: www.zstudio.pl